На Дитячому форумі презентують першу в Україні колекцію одягу для дітей з особливими потребами.

14 травня в рамках Дитячого Форуму у Львові вперше в Україні відбудеться показ колекції одягу, створеної для дітей з особливими потребами, передає Гал-Інфо.

 

Ініціаторами заходу виступили дизайнер Катерина Кароль та ГО «Батьки Джерела». Під час показу на подіум вийдуть 15 особливих дітей, віком від 5 до 16 років: це діти з синдромом Дауна, розладом спектру аутизму, дитячим церебральним паралічем, а також дівчата і хлопці з вадами слуху і зору.

 

«Ідея створення колекції для дітей з особливими потребами виникла вже давно, ще у часі початку дружби з творчими майстернями центру «Джерело». Власне самим показом хотілось би звернути увагу громадськості на проблему поваги, розуміння та сприйняття інакшості, особливості кожної дитини, адже ми всі є особливими - у кожного свої потреби, бажання та можливості. Наші діти і ми, дорослі, маємо розуміти та поважати бажання дітей та батьків жити повноцінним щасливим та яскравим життям», – каже Катерина Кароль.

 

«У розвинутих країнах подібні покази – це дуже модно і актуально, вони збирають аншлаги! В Україні  це відбувається вперше, але я переконана, що не востаннє, бо насправді людей, які готові створювати такі акції і насолоджуватися ними є більше, ніж достатньо», – зазначила Юлія Аронова, голова ГО «Батьки Джерела».

 

Показ відбуватиметься у дворику Палацу Мистецтв у суботу, 14 травня, о 17.00.

10.05.2016