Чеченські партизани атакували КПП у Грозному.

У прес-службі МВС Чеченської Республіки підтвердили факт нападу, внаслідок якого шестеро поліцейських зазнали поранень, троє з них перебувають у важкому стані, загиблих немає.

 

 

У нападі брали участь двоє осіб. «Зловмисники напали на КПП Заводського району Грозного о 6.30 ранку (за місцевим часом – Z). Двоє невідомих, котрі нібито що прямували на пошуки худоби, викликали підозру у співробітників поліції. Під час спроби перевірки один з них привів у дію саморобний вибуховий пристрій. Другий кинув гранату і почав відстрілюватися, але був ліквідований поліцейськими», – йдеться в повідомленні, яке цитує російська інформаційна аґенція ТАСС.

 

За фактом посягання на життя співробітників правоохоронних органів порушено кримінальну справу. Особи нападників наразі встановлюють. За даними поліції Чечні, нападники рухалися в центр міста, де у понеділок, 9 травня, має зібратися багато людей на святкові заходи. У Грозному проходить парад і хода так званого «безсмертного полку».

09.05.2016