Марина Порошенко зустрілась з хворим на ДЦП Романом Кисляком, якого вигнали з ресторану.

Сьогодні, 23 лютого, в рамках соціальної ініціативи «накавуздругом» Дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з переселенцем з Донбасу Романом Кисляком, який має ДЦП. Зустріч відбулася у гастроном-кафе «Kartata Potata» у Києві, йдеться на сторінці Фонду Порошенко в мережі Facebook.

 

Марина Порошенко і Роман Кисляк зустрілись на каві у Києві. Фото: Фонд Порошенко.

 

«Акція, під час якої українці запрошують на каву людей з обмеженими можливостями, розпочалася після того, як Романа вигнали з львівського ресторону, а пані Порошенко публічно запросила його на зустріч «за філіжанкою кави», – нагадали у Фонді.

 

«Неважливо, хто ця людина з особливими потребами – сліпий, глухий, чи із синдромом Дауна. В першу чергу – це людина, її створив сам Бог, і вона має право на життя. Запрошуйте своїх особливих друзів. Можна не лише на каву, є театри, кінотеатри або просто прогулянки на природі. Не бійтеся нас, ми теж люди!», – наголосив Роман Кисляк, який започаткував ініціативу «накавуздругом».

 

Марина Порошенко та Роман Кисляк обговорили проблеми людей з особливими потребами, наголошуючи на важливості змін у ставленні українців до них. Також Роман Кисляк розповів про свою активну громадянську діяльність, зокрема про допомогу дітям, людям похилого віку та пораненим бійцям в окупованому Донбасі.

 

«Дуже важливо, що українці відгукнулися на цю акцію та проявили свою небайдужість до осіб з обмеженими можливостями. Я знаю, що в рамках цього флешмобу цілі колективи запрошували на каву людей з особливими потребами. І мені б дуже хотілося, щоб ця акція була безстроковою, щоб ми щодня приділяли увагу таким людям, адже вони – цілий світ: цікавий, безмежний і неповторний», – прокоментувала дружина Президента.

23.02.2016