В облдержадміністрації відсьогодні є свій капелан.

Сьогодні, 14 грудня, при Львівській облдержадміністрації та Львівській облраді почав працювати свій капелан. За словами голови ЛОДА Олег Синютки, декретом курії львівської архієпархії УГЦК передбачено, що капеланом ЛОДА стане отець Андрій Корчагін, повідомляє Zaxid.net.

 

Отцю Андрію у ЛОДА виділять окреме приміщення, в якому той зможе приймати і депутатів, і чиновників облдержадміністрації.

 

«Капелан при державних структурах - це людина, яка ні на що не впливає, яка нічого не вирішує. Але це людина, яка повинна бути совістю цієї структури і тих людей, якій там працюють. Нагадувати їм, що Бог є і що Божий суд гряде - щоб ці люди жили і працювали чесно», - вважає отець Андрій Корчагін.

 

Андрій Корчагін також є настоятелем Церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (перехрестя вул. П.Орлика та вул. І.Миколайчука).

 

З листопада 2010 року капелан УГКЦ працює і при Львівській міській раді. До березня 2012 р. капеланом ЛМР був отець Орест Фредина, а із березя 2012 р. і досі ним є отець Павло Дроздяк.

14.12.2015