Їхати відремонтованою трасою H-17 автомобілісти не радять.

Ремонт, визнаної свого часу однією з найгірших в Україні ділянки дороги Львів-Луцьк через Радехів завершили ще 18 листопада. «На дорозі вчора поклали останні метри асфальту до межі з Волинською областю. Тепер до Луцька по території Львівщини можна нормально проїхати», - відзвітував тоді голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він сказав правду, але…

 

До цьогорічного ремонту стан траси Львів-Луцьк був причиною громадських акцій протесту

 

Водії, які уже встигли скористатися відремонтованою дорогою свідчать, що від Львова до Радехова і кілька кілометрів після нього шлях відносно комфортний, однак у самому райцентрі справжній «танкодром».

 

За інформацією Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського гроші на ремонт 1,5 км дороги у бюджеті Радехова є, але чому їх не «освоїли» впродовж цього року – невідомо.

 

Зрештою, після Радехова до Луцька залишається ще сто з лишком кілометрів шляху, який теж вкрай розбитий. Більш-менш спокійно їхати, кажуть, автомобілісти, можна тільки кілометрів зо 30 перед самим Луцьком. 

 

Порада від подорожуючих: обирати, як і раніше, трасу М06 (Київ-Чоп) і звертати на Дубно. Хоч директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка, повідомляючи про завершення «львівської» частини траси Львів-Луцьк заявив: «їхати до Львова через Дубно вже немає сенсу».

 

Ремонтувати ж «волинську» ділянку траси розпочнуть лише у 2016 році і планують так, щоби до листопада наступного року робота була завершена.

 

Нагадаємо, що ремонт траси Львів-Радехів-Луцьк є у певному сенсі експериментальним, оскільки здійснюється за кошти митниці.

 

"Розумію, що якби не позиція Президента України про необхідність експерименту із надходженнями з митниці, то мрія багатьох людей, які користувалися цією дорогу, все ще була би мрією.Дякую усім, хто доклався до того, щоб були гроші і щоб була дорога!» - написав на своїй сторінці у Facebook Олег Синютка.

 

25.11.2015