Не вигадуючи ровера

Путін смішив з телевізора планету, а тим часом в Україні коїлись речі, які вже траплялися у цьому світі.

 

Секретар тижня

 

Олександр Турчинов отримав нову іпостась — став секретарем Ради національної безпеки та оборони. Чоловік, який пише середньо нудні детективи і признавався колись, що є пастором баптистської Церкви, раніше вже був шефом СБУ, головою Верховної Ради і виконував обов'язки президента. Тепер «Кривавий пастор» вийшов на новий рівень. Турчинов оперативно зізнався, що заарештовані за кордоном кошти на рахунках екс-президента Віктора Януковича та інших високих посадовців колишньої влади не можуть бути вилучені на користь України за браком судових вироків щодо них.

«Ми сподіваємося або повернути кошти, або, у всякому разі, посадити тих, хто їх крав», — оптимістично зазначив секретар РНБО.

Потім повідомив, що відновлюється призов до армії і за найближчих півроку буде три мобілізації.

 

Ті, кому Турчинов дуже несимпатичний, кажуть, що саме він, коли виконував роль президента, допустив анексію Криму. Апологети політика-письменника-пастора впевнені: якби не Олександр Валентинович, то війна гуляла б українськими чорноземами, як в себе вдома.

 

Можна повірити, що в РНБО буде принаймні голосно

 

Фури тижня

 

Уповноважена президента з вреґулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомила, що Петро Порошенко доручить секретарю Ради національної безпеки і оборони Олександру Турчинову вреґулювати питання доправлення гуманітарної допомоги в східну частину країни.

«Президент України дасть доручення секретарю РНБО і Раді нацбезпеки і оборони якнайшвидше опрацювати і вивчити взагалі ситуацію, яка відбувається з гуманітарними місіями», — сказала вона.

 

Зі слів Геращенко, таке завдання Турчинов має виконати, щоб «прийняти одне рішення».

«Тому що абсолютно очевидно, що їх (транспортні засоби з гуманітарною допомогою. — «Z») пересування по українській території має бути скоординованим і воно має відбуватися в рамках закону», — уточнила  вона.

 

Уповноважена президента також переконана, що будь-яка допомога, яку передає Україна чи міжнародні організації, «має носити виключно гуманітарний характер».

 

Все красномовство Ірини Геращенко було пов'язане з тим, що один олігарх ганяв вантажні машини з буцім гуманітарною допомогою у вигляді манки і памперсів на свою малу батьківщину, а другий тому філантропу реґулярно не давав то робити з допомогою бійців, що беруть участь в АТО. Причиною затримань фур була знову ж таки буцім наявність серед нормальної «гумдопи» алкоголю, сигарет та інших потрібних для життєдіяльності сепаратистів продуктів.

 

Феодали в третьому тисячолітті помірялися силами, як у середньовіччі.

 

Ці вантажні машини з якихось причин не чіпали

 

Міжнародне тижня

 

Будь-яку фразу президента Білорусі Олександра Лукашенка треба фіксувати в якийсь товстий кондуїт, щоб нащадки могли насолоджуватися. Лукашенко приїхав до Києва і залишив для історії цитати:

«Тому, якщо потрібно буде, я вам ще раніше сказав: треба буде від Білорусі щось — скажи, ми тобі за добу все зробимо, що ти попросиш. Все, що президент України не просив, публічно кажу, ми завжди все робили. І так буде надалі».

 

Для Білорусі, запевняє Лукашенко, це не гра:

«Не тільки тому, що товарообіг, а тому, що ми сусіди, ми живемо поруч, ми рідні люди».

 

Перед тим Порошенко їздив до Польщі, де був прийнятий дуже добре, але Петрові Олексійовичу пояснили, що в Європейський Союз нам пхатися ще рано. Можемо створити собі кавальчик Речі Посполитої з сябрами.
Олександр Григорович обов'язково зробить, що сказав

 

Гроші тижня

 

Клацніть на знимку

 

Леґендарний Попандопало знав, що каже і робить. В українських степах завжди любили малювати власну валюту. Тепер до цього взялися лідери «Новоросії». Вартість папірці матимуть тільки для боністів, які в майбутньому цікавитимуться подібними такими, а самі «новороси» беруть до уваги набагато актуальніші грошові знаки.

 

З Донецька евакуювали «Ощадбанк», але не весь, бо терористам залишилося, за підрахунками видання «Острів», 28716748 грн., 1226813 доларів, 99720 євро, 98 автівок і 252 одиниці пістолетів та автоматів.

 


Виглядати творіння сучасних Попандопалів буде десь так

 

22.12.2014