За законом компенсації

У світі нема досконалості й існує паралельна дійсність. Когось би від того вже давно знудило, а ми виживаємо далі.

В своєму часі і просторі живе колишній президент України Леонід Кучма. Приїхав пенсіонер собі на Франківщину і подарував від себе особисто три унікальні фортепіано. Таке в Україні буває. Напевно, в Кучми є симпатики, то вони б мали пригадати легендарного капітана Титаренка з фільму «В бій ідуть лише старики» і розм’якнути від паралелей між діянням Леоніда Даниловича і фразою Леоніда Бикова: «Війна закінчиться, а музика – вічна». Тим, хто роззявляє рота перед Кучмою і дарує медаль «За заслуги перед Прикарпаттям»: передивіться старе кіно, де людина залишається людиною, а Биков сказав би на адресу тезки: «Слабак».

 

Відчуйте різницю між легендою і, як кажуть на одеських базарах, «такоє»

 

Щодо закону компенсації, то він працює на повну з переселенцями з Донбасу, де зараз люди без автомата почувають себе некомфортно. З Криму також є переселенці в Галичину, але їх бажання змінити місце дислокації геть інше. В не сильно зручних місцях для мешкання живуть кримські татари, які виїхали з історичної батьківщини на Франківщину. Бідкаються, що немає роботи, а відтак і грошей. Але мають надію, що прорвуться до кращого життя і всім буде добре.

 

Так само легендарна пані Успішна, яка свого часу вигнала самим лише гучним голосом сепарастів з власної вулиці у Краматорську, тепер живе в Тернополі. Живе в людей, які вивезли її з рідних пенат і думає: «А що далі?» так само, як кримські татари.

 

Пані Успішна тепер у Тернополі

 

А в самому Львові  з’явилися дописи в соціальних мережах про те, що «...Наш Львів дуже гостинне місто, всі про це знають і до нас зараз приїжджають багато біженців з інших областей України. Але справа в тому, що є такі, особливо з Луганська і Донецька, які не зовсім адекватно ставляться до того, куди вони приїхали. Поведінка цих людей викликає обурення у багатьох жителів Львова. Вислови деяких приїжджих, нецензурні  у громадських місцях на адресу львів'ян, ображають місто і його жителів, що взяли їх у важку для них хвилину». Неадекватних гостей радять не пускати до Львова, а там – як Бог скаже.

 

02.06.2014