УГКЦ оголосила 24 лютого всецерковним днем посту, молитви та милостині.

 

24 лютого 2023 року в усіх єпархіях та екзархатах Української греко-католицької церкви в усьому світі проведуть день посту, молитви та милостині. Таку ініціативу від імені Синоду єпископів проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Про це повідомили у Львівській архиєпархії УГКЦ.

 

 

24 лютого мине рік від початку повномасштабної війни, яку Росія розв’язала проти України. За рішенням єпископів УГКЦ, уся Церква цей день проведе в пості, молитві і творенні діл милосердя. У цей день о 12:00 на «Живому телебаченні» розпочнеться 12-годинний молитовний марафон, який об’єднає у молитві всіх вірних на всіх континентах. Щодо посту немає окремих приписів — ідеться про обмеження і самодисципліну відповідно до можливостей кожного вірного.

 

«Нехай цей день стане для нас нагодою комусь вчинити добро: сумного потішити, нагого одягнути, змерзлого зігріти, голодного нагодувати. У цьому часі жертвуймо свої духовні зусилля і наші молитви за перемогу українського народу в цій нерівній борні, а також за наше військо», — закликав Глава УГКЦ.

20.02.2023