«Укртелеком» відкрив безкоштовні публічні Wi-Fi зони у Львові.

 

"Укртелеком" відкрив мережу безкоштовних публічних Wi-Fi зон у п'яти найбільших містах України. Йдеться про Київ, Дніпро, Львів, Одесу та Харків. Кілька років тому в цих містах у межах модернізації телекомунікаційної інфраструктури встановили активні вуличні розподільчі шафи.

 

 

У Львові вже працюють близько 150 Wi-Fi зон із безкоштовним інтернетом – і сервісом можна скористатися. Телекомунікаційні шафи позначені відповідними наліпками, щоб містяни знали, що саме тут є безкоштовний доступ до інтернету, навіть в умовах тимчасової відсутності електроживлення. За відсутності у районі електроенергії послуга може бути доступна протягом 2–4 годин.

 

"У час війни ми всі гуртуємось і допомагаємо одне одному. Як телекомоператор ми теж шукаємо рішення, щоб люди могли скористатися інтернетом у місті, коли його немає вдома. Тому, маючи певні можливості, впроваджуємо різні ініціативи. Адже вільного інтернету навряд чи буде забагато. Проєкт вільного Wi-Fi на вулицях мегаполісів — одна з таких ініціатив. Для нас важливо, щоб українці у цей час випробувань залишались на зв'язку з близькими, рідними, колегами", – розповів директор розвитку масового сегмента «Укртелекому» Денис Захаренко.

 

Цей проєкт дає можливість безкоштовно скористатися доступом до мережі інтернет за технологією Wi-Fi на швидкості до 20 Мбіт/с зі середнім радіусом до 10 метрів від такої шафи. Фактична швидкість та радіус залежать від кількості споживачів, які одночасно користуються доступом та від технічних параметрів пристрою.

 

Назва мережі – UKRTELECOM_FREE. Ознайомитися з переліком адрес безкоштовних Wi-Fi зон можна на сайті «Укртелекому».

 

03.02.2023