Соломія Чубай презентувала пісню-молитву на слова Юрка Іздрика.

 

Співачка Соломія Чубай видала новий сингл «Інший». Це пісня-молитва. Автором слів є Юрко Іздрик.

 

 

 

Том Луголообі – рояль; Сашко Главацький – гітара; Остап Панчишин – аранжування; Мар’ян Криськув «Jennyrecords» – запис та зведення.

 

«Кожен українець зараз переживає важкі моменти у своєму житті. Розгубленість та злість, спустошеність – і так хочеться, щоб поряд з тобою був хтось, що б тебе потримав за руку і підтримав. Війна розкидала сім’ї та родини, знищені домівки. Навіть військові потребують підтримки: знати, що є хтось поряд, хто чекає, хто слухає, хто підтримає», – каже Соломія Чубай.

 

Племінники Соломії жили в Гостомелі, втікали під обстрілами. Дивлячись на підлітків і розмовляючи з ними, з їхніми однокласниками у Бучі, і дивлячись на те, як світ реагує на всі ці події в Україні, Соломія та її друзі-музиканти написали пісню «ІНШИЙ», щоб підтримати і також виплакати біль.

 

людина сама нічого не може

людині завжди потрібен інший

на кого себе помножити можна

для кого варто писати вірші

з ким можна разом долати відчай

чи радість ділити не ризикуючи

хто може в будь-яку мить

засвідчити що ти – реальний

що ти – існуєш

побудь же іншим

мені, мій боже

постій поблизу…

помовч…

подихай…

 

Соломія Чубай не залишається осторонь цієї війни і як людина. Вона допомагає 28-й бригаді на передовій, хлопцям, які затопили крейсер Москва, а також 59-й бригаді, яка працює в Чорнобаївці. Нещодавно хлопці привезли Соломії грамоту: «Соломії Чубай за волонтерську підтримку та допомогу у виконанні бойових завдань від 28 бригади "Лицарів Зимового походу".

04.05.2022