Перша медаль сезону в біатлоні: Джима завоювала "срібло" на Кубку світу.

Українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль на сьомому етапі Кубка світу в італійському Антхольці в індивідуальній гонці у жінок.

Джима влучно відстрілялася на всіх чотирьох рубежах і у фінальному заліку відстала від переможця, австрійки Лізи Хаузер, на 43,7 секунди.

"Бронзу" взяла Ааїнс Шевальє-Буше – вона прибула до фінішу за 10 секунд після Джими.

Вартує зазначити, що 30-річна Джима – єдина біатлоністка в цій гонці, яка обійшлася без промахів. Гаузер і Шевальє-Буше заробили по одному штрафу, але були швидшими на лижах.

Срібна медаль Джими – перша нагорода збірної України в цьому сезоні на Кубку світу.

Щодо інших спортсменок, то капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна з одним промахом посіла 16-те місце, Валя Семеренко не закрила дві мішені і показала 28-й результат, а Дар'я Блашко через слабку швидкість не потрапила навіть у топ-50. Ще одна українка Віта Семеренко була заявлена ​​на гонку, але так і не стартувала.