Оксфорд

Цей ген є у 60% людей південноазіатського походження, 15% європейців і майже відсутній в африканців та східноазійців.
Лікування раку за допомогою оксфордської технології, що лежить в основі вакцини від коронавірусу AstraZeneca, успішно пройшло першу фазу досліджень на тваринах – до кінця року почнуться клінічні випробування.
Науковці з Оксфордського університету встановили, що цей ризик практично однаковий для матричних РНК-вакцин Pfizer і Moderna та векторної вакцини AstraZeneca.
Швейцарські науковці показали, що вище вірусне навантаження початкового зараження COVID-19 призводить до важчого захворювання.
Університет – це не про екзамени та семінари. Це про середовище та комунікацію. Університет – це передусім простір для обміну ідеями та думками. Суб’єктивні спостереження про навчання в Оксфорді
Виступаючи перед студентами Оксфордського університету у Великій Британії, міністр оборони США Ештон Картер (Ashton Carter) запевнив, що Вашинґтон протистоятиме спробам підірвати ґлобальну безпеку.    
07.09.16 | Оксфорд |
Який сенс ховається за поцілунками? Чому люди цілуються, а тварини – ні? Чи в усіх культурах поцілунки мають однакове значення? Рафаель Влодарські, докторант психології Оксфордського університету, пояснює таємниці поцілунків.     - Чому в Оксфорді досліджують такі явища, як поцілунки?  
30.10.13 | Оксфорд |
Допінг – всім! Філософ та біоетик Джуліан Савулеску хоче хімічними додатками рятувати кохання – а потім і цілий світ. Його послідовникам не можна тільки одного – відчувати докори сумління.     
12.09.13 | Оксфорд |