Мюнхен-Львів

  ©Wilfried Hösl   Кирило Петренко  
  В. А. Моцарт «Весілля Фігаро», Баварська Staatsoper  
    «Сенат Українського Вільного Університету з глибоким смутком повідомляє науковий світ та українське громадянство, що в суботу, 12 жовтня 1957 р. о 11 годині нежданно відійшов у вічність ПРОФ. Д-Р ЛЕВ РОМАН РЕБЕТ, талановитий український вчений і незамінний діяч на полі української культури. Похорон призначено на середу, 16 жовтня, о 14 год на “Вальдфрідґофі” в Мюнхені. Вічна йому пам’ять. Сенат УВУ».
Баварська Staatsoper, Зальцбурзький фестиваль, 2017  
  «У кожної людини в серці є скарби, які вона несе з собою крізь життя. Для мене це зв'язок з глибокою давньою унікальною українською етнічною культурою. В цьому проекті мені хочеться познайомити з нею світ!» – зауважила Оксана Линів про фестиваль «Дух Гуцулів», який відбувся у Мюнхені минулого тижня.   Фото: Іван Рибак. Фрагмент вистави «Гуцульський рік».  
  У ювілейний рік Шостаковича Баварська опера вперше поставила «Леді Макбет Мценського повіту». Прем'єра відбулася 28 листопада 2016 року. Режисер постановки Гаррі Купфер трактував «Леді Макбет» як соціальну драму. Досвідчений майстер, легенда сучасної режисури, що переступив поріг 80-ліття, залишив глядачеві вільний простір для розшифрування своїх музично-сценічних кодів.   Фрагмент сценографії «Леді Макбет»