В Івано-Франківську запрацював новорічно-різдвяний ярмарок.

 

Фото: facebook.com/Sotka-Frankivsk

 

Увечері 9 грудня на Вічевому майдані та площі Ринок в Івано-Франківську офіційно розпочав роботу новорічно-різдвяний ярмарок. Про це інформує пресслужба Івано-Франківської міськради.

 

На ярмарку можна придбати оригінальні подарунки, солодощі, сувеніри, зробити світлини на пам’ять у фотозоні. Ярмарок на Вічевому майдані працюватиме щодня до 20 січня з 11:00 до 22:00, на площі Ринок – на місяць довше.

 

Фото: facebook.com/Sotka-Frankivsk

 

Зазначимо, в Тернополі 6 грудня відкрили «Файне зимове містечко», яке працюватиме впродовж усіх новорічно-різдвяних свят. На території містечка розташувалися ковзанка, ярмарок, атракціони, а що вихідних тут заплановано різноманітні святкові заходи. Головна локація з ялинкою працюватиме до 26 січня, а ковзанка, снігові гірки й інші зимові атракції обіцяють залишити до 8 березня.

 

Фото: facebook.com/tarnopil

 

У Львові щорічний різдвяний ярмарок стартує 13 грудня. Ярмарок функціонуватиме на проспекті Свободи (від Львівської опери до пам’ятника Тарасові Шевченку), а також на площі Ринок (західна та східна сторони) до 19 січня 2020 року. У робочі дні – з 11.00 до 22.00, у святкові та вихідні – з 10.00 до 23.00. Традиційно на ярмарку можна буде придбати різноманітні сувеніри, смаколики та напої. Під час різдвяного ярмарку заплановано чимало цікавих заходів: конкурс скульптур, святкова хода звіздарів, різдвяний фестиваль.

 

10.12.2019