Зеленський заявив про те, що не поверне "Приватбанк" Коломойському.

 

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що він не має наміру повертати "Приватбанк" колишнім власникам – себто Ігорю Коломойському та іншим.

 

Про це Зеленський сказав на відкритті Інвестиційного форуму в Маріуполі, повідомляє аґенція УНН.

 

 

Голова держави нагадав, що втрати платників податків у фінансовому секторі під час кризи сягнули 15 млрд доларів США. З ринку було виведено близько 100 банків, зокрема "Дельта Банк", "Надра Банк", банк "Фінанси та кредит", націоналізовано "Приватбанк".

 

"У кожній з цих справ, я ще раз кажу, я захищатиму тільки інтереси держави Україна. Інтереси кожного українця. Всі ці проблеми не мають бути вирішені за рахунок платників податків. Це дуже важливий меседж, і я хочу звернутися до всіх, хто поширює чутки, що хтось із команди Президента чи нового уряду збирається повернути колишнім власникам їхні банки, – ні, це неправда", – заявив Володимир Зеленський.

 

Президент пообіцяв підтримувати в Україні однакові правила для всіх учасників. "За 28 років це стало своєрідним українським НЛО – всі про це кажуть, але ніхто цього не бачив", – сказав Зеленський.

 

З його слів, фундаментом для рівних правил гри є подолання корупції та ефективна робота правоохоронних органів; має відбутися справжня реформа судової системи. "Корумповані суди лякають інвесторів не менше за вибухи та постріли", – вважає Володимир Олександрович.

 

Зеленський закликав інвесторів не проґавити нагоди вкластися в Україну. Він нагадав про історії кількох відомих компаній, котрі змогли вирватися в лідери ринку, подолавши початковий скепсис.

 

"Ви точно чули про бізнесменів, які не повірили в Google або втратили можливість придбати WhatsApp за невелику суму. Україна – це країна можливостей. І сьогодні вони стукають у ваші двері. Opportunity never knocks twice... Ми – Apple, що починає свій шлях у гаражі. Ленс Армстронг, якому поставили страшний діагноз. Але ми точно знаємо, що на зміну найтемнішій ночі неодмінно приходить дуже яскравий світанок", – сказав Зеленський.

  

29.10.2019