Міністерство ветеранів стало на захист учасника АТО, затриманого за погрозу підриву мосту.

 

Міністерство у справах ветеранів заявило про намір захищати ветерана Антитерористичної операції Олексія Белька, затриманого у середу ввечері на мосту метро в Києві. 42-річний Белько на декілька годин заблокував рух мостом, погрожуючи задіяти вибухівку. Згодом він здався поліції без опору під час штурму, проведеного на третю годину переговорів та підготовки спецоперації.

 

 

Мінветеранів у своїй заяві висловило подяку силовикам, правоохоронцям та всім причетним "до професійного, безпечного та безкровного вирішення ситуації".

 

"Команда Міністерства готова надати будь-яку допомогу у комунікації між Олексієм Бельком та тими, кого це може стосуватися, на офіційному чи неофіційному рівні. Водночас міністерство наголошує, що воно захищатиме інтереси Олексія Белька як учасника російсько-української війни, зокрема його право на повагу, справедливий розгляд цієї справи та допомогу за потреби. Ми не дозволимо використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів або для розколу між ними та рештою суспільства", – йдеться у заяві, котру також поширила міністр Оксана Коляда.

 

Міністерство ветеранів закликало громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів – спиратися на достовірні джерела, дотримуватися професійної етики та розуміти свою відповідальність за поширення фейкової інформації.

 

Міністр Оксана Коляда пообіцяла уважно стежити за перебігом подій та надати суспільству деталі, коли про цю ситуацію з'явиться більше достовірної інформації.

 

19.09.2019