В'ятрович залишив посаду директора Інституту національної пам'яті.

 

Володимир В'ятрович пішов із посади директора Українського інституту національної пам'яті. Рішення про звільнення В'ятровича затвердив Кабінет Міністрів на своєму засіданні у середу. 

 

"Це були наповнені п’ять з половиною років... Робота стала щоденним продовженням Майдану задля втілення його цінностей. Можу сказати, що більшість амбітних цілей, які ставив перед собою, досягнув", – повідомив В'ятрович у зверненні, поширеному у Facebook.

 

 

В'ятрович пишається вкладом в очищення України від тоталітарної символіки, відкриття архівів КҐБ, визнання учасників визвольного руху борцями за незалежність, реабілітацію жертв репресій за оновленим законом, популяризацію української історії та розвінчування міфів про минуле.

 

"Певен, робота інституту має тривати. Мають втілитися започатковані інституційні проєкти: створення Музею Революції гідності та Архіву національної пам‘яті", – сподівається В'ятрович.

 

Пан Володимир мав контакт із прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком; отримав запевнення, що, незважаючи на зміну керівника, Інститут збереже статус органу влади та залишиться інструментом політики національної пам’яті.

 

 

 

18.09.2019