"Не сталося": В'ятрович залишився непрохідним у списку "ЄС".

 

Директор Українського інституту національної пам'яті, кандидат у народні депутати за списком партії "Європейська солідарність" (№25) Володимир В'ятрович подякував прибічникам за підтримку й змирився з непрохідним місцем у виборчому списку. В'ятрович звернувся до однодумців із закликом не вимагати від членів фракції "ЄС" складення мандатів. У соцмережах, тим часом, розгорнулася кампанія з закликом до депутатів "Солідарності" поступитися місцем у списку директору УІНП.

 

 

“Не сталося. Дякую усім за підтримку, її справді було багато, але забракло, щоб став депутатом. Не шкодую, що включився в кампанію, проїхав сотні кілометрів і зустрівся з тисячами людей. Певен, багатьох з них витяг із позеленілого болота”, – написав голова Інституту національної пам’яті у Facebook.

 

“Бачу різні ініціативи провести якісь ротації у списку. Я не збираюся нікого витискати. Я дуже добре знав, що значить 25-й номер, хто переді мною, і рішення йти ухвалив цілком свідомо”, – додав В'ятрович.

 

Пан Володимир наголосив, що "боротьба – триває". Зокрема, В'ятрович бачить свою боротьбу в написанні статей і книг. "Якщо треба буде, знову вийду на вулицю. Поведу за собою інших. Не дам повернути країну в совок”, – доповнив директор УНІП.

 

“Keep calm: навіть в цьому парламенті буде кому відчинити двері зсередини”, – жартома натякнув В'ятрович.

 

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, "Європейська солідарність" виборола у складі Верховної Ради 23 місця за виборчим списком (у понеділок, виглядало, буде 24 місця). Тим часом Володимир В'ятрович іде у виборчому списку на 25-ій позиції.

 

Напередодні у соціальних мережах здійнялася кампанія з закликом пустити В'ятровича до ВР.

 

"Думаю, що десятки тисяч українців проголосували за Володимира В'ятровича як діяльного захисника національних інтересів, а не за нардепів Южаніну, Алексеєва чи Герасимова. Переконайте мене, що це не так", – пояснив український журналіст, публіцист Вахтанг Кіпіані.

 

 

23.07.2019