На Львівщині затримали юнака, котрий зривав виборчу аґітацію конкурентів.

 

У місті Миколаїв на Львівщині, що входить до одномандатного виборчого округу №123, затримали юнака, котрий зривав візуальну рекламну продукцію кандидатів у народні депутати. Раніше учасники виборів у цьому окрузі неодноразово нарікали на проблеми із поширенням візуальної реклами, звинувачуючи в недобросовісній конкуренції одного з суперників.

 

Поліція біля місця затримання

 

Про затримання юнака повідомив Тарас Чолій, кандидат у депутати від партії "Голос", голова фракції Української галицької партії у Львівській міській раді.

 

"Це – Святослав Л. Зловили його на гарячому у Миколаєві. Відразу в центрі міста зривав агітаційні матеріали – мої та кандидата "Європейської солідарності" Олега Дуди. Під самим носом поліції. Звісно, та не могла не відреагувати. Хлопець почав тікати, але його наздогнали. В наплічнику, як бачите, газети, афіші", – розповів Чолій.

 

Кандидат висновує, що до акції може мати інтерес штаб Тараса Батенка. "На камеру місцевого телеканалу і поліції зізнався: працює на замовлення, зриває агітпродукцію, щоб не закривали плакати з Шклярем, котрий агітує за... Тараса Батенка", – зазначив Чолій.

 

Поліція склала на юнака протокол про адміністративне порушення через порушення громадського порядку. Втім, у протоколі не зафіксовано згадки про замовників акції. Прикметно, що копію протоколу оприлюднив помічник Батенка Тарас Подвірний.

 

 

Раніше перемишлянська газета Prostir писала про те, що в Миколаєві розбили сітілайт із аґітацією Тараса Чолія. Плакат простояв лише декілька днів.

 

Тарас Чолій звертався до поліції з заявами про зникнення і знищення банерів, підробку особистої пошти і поширення від його імені компромату. За фактом порушень поліція відкрила три кримінальні провадження.

 

15.07.2019