Суд виніс вирок у справі про вбивство львів’янина Тараса Познякова.

 

Сьогодні, 28 травня, Києво-Святошинський суд Київської області оголосив вирок убивці львів’янина Тараса Познякова, що сталося у 2016 році. Дмитро Голуб засуджений до довічного ув’язнення, повідомляє Твоє місто.

 

Окрім умисного вбивства, суд визнав Дмитра Голуба винним у незаконному зберіганні вогнепальної зброї, розбійному нападі та заволодінні транспортним засобом. Він може оскаржити вирок впродовж 30 днів.

 

Нагадаємо, водій сервісу BlaBlaCar Тарас Позняков 4 квітня 2016 року виїхав зі Львова до Києва приватним транспортом, після чого зв’язок із ним обірвався. Востаннє камери відеоспостереження зафіксували, що його машина з'їхала з траси в селищі Бобриця Києво-Святошинського району, що за 25 км від Києва. Пізніше оприлюднили ймовірний маршрут чоловіка, після чого його офіційно оголосили у розшук. Через тиждень правоохоронці знайшли автомобіль зниклого львів’янина в одному з гаражів Києво-Святошинського району.

 

У серпні 2016 року арештували першого підозрюваного у вбивсті Тараса – екс-бійця «Правого сектору» Дмитра Голуба. Справу розслівали як умисне вбивство, оскільки самого Тараса Познякова так і не знайшли. Раніше під час судового засідання батько Тараса Познякова Олександр говорив, що Дмитро Голуб зізнався йому у вбивстві і за 50 тисяч доларів і зняття обвинувачень обіцяв показати місце, де закопане тіло. Натомість адвокат Дмитра Голуба говорив, що його клієнт не винен, а вбивство інсценізовано.

 

Додамо, що у справі про вбивство львів’янина був другий підозрюваний – громадянин РФ Луан Кінгісепп. Але він загинув 23 березня 2019 року в Києві під час вибуху в квартирі на проспекті Науки.

28.05.2019