Від початку холодів в Івано-Франківську замерзли насмерть троє людей.

 

Від початку сезону холодів – з листопада минулого року – в Івано-Франківську від переохолодження загинули троє людей. Про це під час наради в міського голови повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради  Ігор Влізло, передає Фіртка.

 

Загалом пункти обігріву відвідали 237 громадян, 12 людей звернулися до лікарні із легкими ступенями переохолодження. Ще шестеро людей госпіталізовано внаслідок обмороження кінцівок.

 

За словами  Ігоря Влізла, в Івано-Франківську функціонують денні та цілодобові пункти обігріву, куди можуть звертатись усі охочі.

 

Стаціонарні (цілодобові) пункти обігріву відкрито на базі Центральної міської клінічної лікарні – вул. Мазепи, 114, міської клінічної лікарні №1 – вул. Матейка, 34,  Будинку нічного перебування – вул. Млинарська, 2а.

 

Денні пункти обігріву працюють у будні з 8:00 до 18:00 та з 9:00 до 14:00 на базі міських поліклінік за адресами: вул. Чорновола, 59а, вул. Довга, 42, вул. Франка, 30, вул. Вовчинецька, 196а, вул. Привокзальна, 17.

 

«Основна причина – це зловживання алкоголем, невміння подбати про себе та добре одягнутися. – У кінці січня – на початку лютого очікуються аномальні морози. На цей час ми можемо розгорнути додатково чотири намети. Також у місті працюють мобільні групи», – розповів Ігор Влізло.

15.01.2019