Порошенко виголосив різдвяне вітання.

 

Президент України Петро Порошенко привітав із Різдвом українців, які святкують Народження Христове за григоріанським календарем.

 

Звернення голови держави транслювали у понеділок увечері на Софійській площі.

 

"Ми з вами були свідками народження автокефальної Православної Церкви України, а сьогодні тут зібралися католики і протестанти, – сказав Петро Порошенко, згідно з повідомленням Адміністрації Президента. – Я хочу подякувати вам за вашу підтримку в здобутті незалежної від Москви і визнаної світовим православ’ям Української Церкви".

 

Президент запевнив, що в Україні "немає і не буде" державної Церкви. "Натомість існує справжня релігійна свобода, яку ми всі дбайливо оберігаємо. При всій різноманітності нас об’єднують Україна та віра в народження та воскресіння нашого Господа Ісуса Христа", – додав Порошенко.

 

Голова держави зазначив у зверненні: хоча нашу країну і наш народ хочуть поневолити інші, "у нас немає страху". "Ми радіємо, бо народжений Ісус утішає і огортає нас своєю любов’ю", – сказав Президент.

 

"Я вірю, що з Ісусом ми обов’язково переможемо ненависть і зло, бо Христос народився – і на землі мир. Різдво – це свято надії на краще, оповите таємничістю та родинним теплом. У вифлеємський печері Господь прийшов в цей світ і почав свій земний шлях заради нашого спасіння", – зазначив Порошенко.

 

"Бажаю вам від янголів – радості, від пастухів – здивування, від мудреців – прозріння, а від народженого Бога – миру і любові. Щасливого Різдва і веселих свят!" – побажав українцям Президент.

 

25.12.2018