Трамп скасував зустріч з Путіним.

 

Президент США Дональд Трамп оголосив через твіттер, що планованої зустрічі з Владіміром Путіним не буде. Двостороння зустріч з російським президентом мала відбутися в Аргентині під час саміту G20.

 

 

О 18:34 за нашим часом Дональд Трамп опублікував такий пост (продовживши його в першому коментарі):

"Виходячи з того, що кораблі та моряки не були повернуті в Україну з Росії, я вирішив, що для всіх зацікавлених сторін буде краще скасувати мою раніше заплановану зустріч... в Аргентині з президентом Владіміром Путіним. Я з нетерпінням чекаю змістовного саміту, як тільки ця ситуація буде вирішена!"

 

 

Раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявляв, що може скасувати зустріч із Владіміром Путіним, заплановану в Буенос-Айресі, однак спершу мусить ознайомитися з доповіддю у зв'язку з нападом Росії на українські кораблі в Чорному морі.

 

В інтерв'ю The Washington Post Трамп сказав: "Я отримаю доповідь сьогодні, і це буде визначальним для того, що відбуватиметься на зустрічі. Я отримаю повну доповідь сьогодні. Вона буде вирішальною. Можливо, я не матиму зустрічі. Можливо, я взагалі не матиму зустрічі. Подивимося – залежить від того, що прийде сьогодні", – сказав Трамп.

 

Водночас, кілька годин тому американський президент заявляв, що зараз "дуже гарний час" для проведення зустрічі з Путіним.

 

Як повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, Трамп прийняв остаточне рішення щодо своєї ймовірної зустрічі з Путіним на борту літака по дорозі в Аргентину, інформує аґенція Reuters. В польоті Трамп мав розмови з державним секретарем Майком Помпео, керівником апарату Білого дому Джоном Келлі, а також радником з питань безпеки Джоном Болтоном.

 

При цім речниця Білого дому повідомила й те, що американський та російський уряд обмінялися телефонними дзвінками.

 

29.11.2018