У Миколаївському районі поліція викрила цех з виготовлення фальсифікованого цементу.

 

Поліція Львівщини припинила роботу заводу із виготовлення підробленого цементу і викрила організаторів незаконного виробництва, інформує прес-служба ГУ Нацполіції області.

 

Підпільний цех виробничою потужністю до 50 тонн суміші за добу був розташований в орендованих складських приміщеннях у Миколаївському районі, де на технологічному обладнанні здійснювалося виготовлення промисловим способом будівельного фальсифікату без дотримання стандартів, встановлених на цей вид продукції.

 

На мішки з фальсифікатом зловмисники наносили реквізити відомих виробників цементу.

 

Під час санкціонованих обшуків було вилучено понад 400 тонн фасованого у мішки готового фальсифікату цементу, понад 80 тонн підготовленої цементної суміші, а також 70 тис. готівкових гривень, виручених від продажу вже готової продукції.


Цех з виготовлення фальсифікованого цементу в Миколаївському районі Львівщини. Фото: ГУ Нацполіції у Львівській області.

 

Встановлено причетність до незаконної діяльності цеху двох організаторів – 40- та 39-річного мешканців Миколаївського району Львівської області. Їм повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.229 зн.3 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України.

 

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

24.05.2018