Поліція переходить на посилений режим роботи через вибори.

 

Національна поліція України від понеділка перейшла на посилений варіант несення служби через фінал виборчої кампанії. Правоохоронці підтримуватимуть посилений режим із 15 до 28 липня.

 

Про це заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів, повідомила прес-служба НПУ.

 

 

Фацевич повідомив, що наразі розпочалося завезення бюлетенів на окружні виборчі дільниці.

 

"Завдання Нацполіції – це збереження всієї документації, яка знаходиться на окружних виборчих дільницях. Крім того, поліцейські забезпечують публічну безпеку та правопорядок під час перевезення бюлетенів. Також наголошую на співпраці зі спостерігачами, які беруть участь у виборчому процесі, та оперативному реагуванні на будь-які порушення у сфері виборчого процесу", – прокоментував Фацевич.

 

Зі слів заступника голови Нацполіції, від початку виборчого процесу правоохоронці зареєстрували 4157 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. Здебільшого ці факти пов’язані з незаконною агітацією (2587 повідомлень) та підкупом виборців (422). Водночас зареєстровано 109 випадків хуліганства та 133 факти пошкодження майна.

 

Загалом від початку передвиборчої кампанії поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо 210 фактів порушень. Зокрема, 157 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, ще 53 кримінальні провадження пов’язані із проведенням виборчої кампанії. Також складено 817 адміністративних протоколів.

 

15.07.2019