Розпочався вже шостий Львівський медіафорум.

 

Сьогодні, 17 травня, на стадіоні «Арена Львів» стартував VI Львівський медіафорум, що зібрав 112 спікерів із 17 країн та кілька сотень учасників, інформує прес-служба Львівської ОДА.

 

«Ми боронимо Україну на фронті і боронимо її тут. Саме від вас залежить інформаційна безпека нашої держави. Ви несете слово правди і таким чином формуєте інформаційне поле. Дуже важливо зараз, коли агресор використовує гібридну війну проти нас, використовувати вашу журналістську зброю: неупереджене слово. Спільно, об’єднавши зусилля, ми можемо протистояти багатьом викликам», – наголосив під час вітального слова заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

 

Під час відкриття директор Львівського медіафоруму Остап Процик розповів про нову ініціативу – створення фонду для фінансування навчання однієї людини на магістерсткій програмі з журналістики УКУ, передає ЗіК.

 

«Цього року відійшов легендарний львівський журналіст Андрій Квятковський, і наш колега Євген Глібовицький виступив із публічною ініціативою створення фонду його пам’яті. Цей фонд оплачуватиме навчання для студента чи студентки у Школі журналістики УКУ, якого обиратиме спеціально створена капітула. І ми – Львівський медіафорум – долучаємося до цього фонду», – сказав Остап Процик.

 

Головна тема цьогорічного форуму – «Коли все стає медіа». У межах форуму відбудуться дискусії та презентації у рамках кількох тематичних потоків – діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація.

 

Серед новинок LMF-2018 – дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та ґрантові можливості для медіа й журналістів.

17.05.2018