Поліція викрила міні-гуральню.

 

Співробітники Управління захисту економіки Львівщини за процесуального керівництва військової прокуратури припинили діяльність міні-цеху, де виготовляли фальсифіковані алкогольні напої, інформує відділ комунікації поліції у Львівській області.

 

Підпільна гуральня функціонувала неподалік Львова. Правоохоронці встановили, що до організації її діяльності причетний 46-річний мешканець області.

 

В міні-цеху виявлено та вилучено понад 600 літрів спирту та підготовленої до розливу спиртової суміші,  близько 1700  марок акцизного збору із ознаками підробки, понад  200 пляшок вже готової продукції, що реалізовували під виглядом горілки відомих в Україні торгових марок. Окрім того, на підпільному підприємстві зберігали два десятки м’яких контейнерів об'ємом по 2 літра кожен з алкогольними напоями популярних елітних брендів.

 

Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням  обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів) Кримінального кодексу України.

 

За такі дії передбаченого покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.

29.03.2018