Президент призначив командувачем Об'єднаних сил Сергія Наєва.

 

Президент України Петро Порошенко призначив генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем Об'єднаних сил.

 

Про це Верховний головнокомандувач сказав у п'яницю, перебуваючи з візитом у зоні АТО, повідомляє аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

"Формат антитерористичної операції буде змінено на операцію Об'єднаних сил. Керівництво силами та засобами ЗСУ та інших військових формувань і правоохоронних органів покладатиметься на командувача Об'єднаних сил. На цю посаду я вирішив призначити генерал-лейтенанта Сергія Наєва", – сказав Порошенко, нагадавши про схвалення закону про реінтеграцію Донбасу.

 

"Цей документ створює нову правову основу для відсічі ворожій агресії на Донбасі, а в перспективі – і для відновлення територіальної цілісності України", – прокоментував Президент.

 

Порошенко повідомив, що поставив перед командувачем Об'єднаних сил завдання щодо зміцнення Збройних сил України настільки, "щоб вони були не лише обороноздатними, а й спроможними звільнити окуповані території".

 

Сергія Наєва 7 березня 2018 року призначено заступником начальника Генштабу ЗСУ. До цього він проходив службу на посаді начальника штабу – першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ.

 

16.03.2018