Архієпископ Мечислав Мокшицький провів святкову месу в Латинській катедрі.

 

Учора, 24 грудня, римо-католицька спільнота Львова розпочала святкування Різдва за григоріанським календарем. У Латинському катедральному соборі (парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, площа Катедральна, 1) відбулася традиційна Різдвяна урочиста Меса («Пастирка»), яку очолив Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький.

 

Участь у Службі також взяли представники УГКЦ – Архієпископ і Митрополит Львівський Ігор, єпископ-помічник Львівської архієпархії Володимир, передає прес-служба Львівської міськради.

 

«Сьогодні вся земля побачила свого Спасителя. Це найважливіший момент в історії нашого спасіння, це повнота часів. Народився Христос – Воплочене Слово, найбільша Божа відповідь на моральні питання людей. Божий Син прийшов до нас, щоби показати нам дорогу до самих себе. Як сонце є радістю для тих, хто за ним тужить, так і Господь є нашою радістю.
 

"Пастирка" у Латинській катедрі. Фото: ЛМР.

 

Хочу звернутися до вас і всієї України. Переживаючи в черговий раз Різдвяні свята, маю велику надію на відродження часу миру, щоб ми позбулися тіні війни і великого нещастя, яке вона несе з собою. Кожен народ має право на волю та мир, на краще життя для своїх громадян та вирішення своєї долі, Кожен, хто вірує в Ісуса Христа, має виконувати заповідь любові до ближнього і бути на сторожі миру», – наголосив у своїй проповіді Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький.

 

До спільної молитви також долучився міський голова Львова Андрій Садовий і його дружина Катерина Кіт-Садова, 

 

Також римо-католицька громада у нещодавно відкритому притулку для бездомних на вул. Мазепи, 48 провела святкову вігілію і трапезу.

 

Закладом для безхатченків і бідних опікується Згромадження братів альбертинців у Львові.

25.12.2017