5 храмів міста відзначають престольний празник.

 

Сьогодні, 25 травня, відзначають одне з 12 головних церковних свят - Вознесіння. 5 львівських храмів святкують престольний празник, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

 

Це свято завжди припадає на четвер на сороковий день після Христового Воскресіння, яке є перемогою над смертю, а Вознесіння – піднесенням людської природи на небо.

 

Розклади святкових богослужінь у львівських церквах Вознесіння:

 

Святкове богослужіння в церкві УГКЦ на вулиці Володимира Великого, 10а. розпочнеться об 11 год. Його очолить архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк.

 

Святкове богослужіння в церкві УГКЦ на вулиці Широкій, 81а розпочнеться об 11 год. Його очолить єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Володимир Груца. О 18 год. – Божественна Літургія та молебень, опісля – святковий концерт.

 

Святкове богослужіння в церкві УГКЦ на вулиці Старознесенська, 23 розпочнеться о 12 год.

 

Святкове богослужіння в церкві УПЦ КП на розі вулиць Любінської та Виговського розпочнеться об 11 год. Його очолить митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій Рудюк. Чин водосвяття там розпочнеться о 13 год.

 

Святкове богослужіння в церкві УАПЦ на вулиці Щурата, 10б розпочнеться о 10 год. А після нього відбудеться чин водосвяття.

25.05.2017