У зв’язку з тим, що в трьох одномандатних виборчих округах на Львівщині на виборах в ОТГ 18 грудня два кандидати у депутати набрали найбільшу і однакову кількість голосів, територіальні виборчі комісії ухвалили рішення про проведення повторного голосування у цих округах.

 

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков, пише Дивись.Інфо.

 

За словами Федіра Алєйнікова, 8 січня 2017 року повторне голосування відбудеться в одномандатних виборчих округах № 7 і 8 з виборів депутатів Шегинівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Мостиського району і в одномандатному виборчому окрузі № 17 з виборів депутатів Жовтанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Кам’янка-Бузького району.

 

Під час перших місцевих виборів на Львівщині було обрано 52 депутати міських рад (усі партійні висуванці), 14 депутатів селищної ради (п’ятеро з них самовисуванці) і 71 депутат сільських рад (43 – самовисуванці). Також було обрано шістьох місцевих голів, п’ятеро з яких балотувалися шляхом самовисування.

28.12.2016