Відповідне повідомлення президент-елект  опублікував на своїй сторінці у Twitter.

 

 

«США мають істотно нарощувати і розвивати свою ядерну міць доти, допоки світ не почне тверезо оцінювати ядерну зброю», – написав Дональд Трамп, не пояснивши, що саме має на увазі під «тверезою оцінкою» ядерної зброї.

 

Користувачі Twitter радше неґативно зреагували на цю заяву, написавши в коментарях, що розширення ядерного арсеналу може бути небезпечним, а сама ідея робити це заради боротьби за мир – абсурдна. Щоправда, були й коментатори, котрі частково або повністю погоджувалися з тезою новообраного президента.

 

А один з коментаторів написав такий жартівливий твіт: «Погоджуюся. Світу справді час прийти до тями. Імпічмент Вам був би доречним початком».

 

Нагадаємо, що за модернізацію ядерного арсеналу США ще на початку поточного року виступав чинний президент США Барак Обама. Він пропонував витратити близько трильйона доларів за наступні 30 років на повне оновлення засобів ядерного стримування.

 

Трамп ще під час своєї передвиборної кампанії говорив, що вважає російський ядерний арсенал досконалішим за американський. Крім того, він не відкидав можливості реального застосування ядерної зброї, чим налякав багатьох виборців.

22.12.2016