З 1 січня у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 грн у Львові переглянуть тариф на вивезення твердих побутових відходів, розповіли в постійній комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради, інформує Львівський портал.

 

«Враховуючи перегляд мінімальної зарплати, буде переглядатися розмір тарифу на вивезення ТПВ. Зараз у тарифах львів’ян закладено вивезення сміття до Грибович. Ми могли би закласти в бюджеті  витрати на вивезення сміття на 50 км, і тоді бюджет буде нести менші витрати для компенсації перевізникам. І місто не буде витрачати таких великих сум», – вважають в комісії.

 

Депутати додали, що дані для розрахунку тарифу на вивезення ТПВ закладає держава.

 

«А компетенція в затвердженні тарифів –  у виконавчого комітету міськради. За попередніми оцінками, зростання очевидно буде. Затвердження тарифів здійснюється у тоннах, яка розбивається на норму для відповідних мешканців. Також, до прикладу, ОСББ можуть замовляти вивезення не за нормами, а за фактом – наповнився контейнер – вивезти, чи за іншими механізмами», – пояснили в комісії.

 

Як повідомляв Z, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі міська рада витратила на вивезення сміття майже 100 млн грн.

07.12.2016