Вишиванки Оксани Караванської показали у Парижі та Санлісі.

Відома українська дизайнерка та стиліст зі Львова Оксана Караванська презентувала на подіумах Франції одразу дві свої колекції. Унікальними роботами з «Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття» захоплювалося вишукане товариство в Парижі — у знаменитому готелі The Westin Paris – Vendôme. А нову колекцію вечірніх суконь Караванської «Український Haute Couture» вперше побачили у місті-сателіті Парижа — Санлісі, повідомили в прес-службі Оксани Караванської.

 

 

 

Колекція «Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття» поєднує сучасність з автентичністю, мистецтво з модою, вінтаж із найновішими тканинами, технологіями та неоридинарним кроєм.

 

Особливим був показ нової колекції Караванської «Український Haute Couture». У місті Санліс, в абатстві Святого Венсана, яке у 1065 році заснувала королева Франції Анна Ярославна, донька князя Ярослава Мудрого і Шведської принцеси Інгегерди. Власне, Анна Ярославна була однією з тих великих жінок, які надихнули Оксану Караванську на створення цієї колекції вечірніх суконь — колекції, інспірованої, народженої та пронизаної Україною, постатями видатних українських жінок у світовій історії.

 

 

 

За місяць, 25 червня, нову колекцію Оксани Караванської «Український Haute Couture» буде показано і в Україні — у межах Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 2016 у Львові.

 

Як і торік, дизайнерка обрала місцем дефіле моделей незвичне місце — Митрополичі сади на Святоюрській горі. Завдяки Караванській унікальна пам'ятка рококової архітектури ХVІІІ ст. удруге прийме світських гостей.

25.05.2016