Лише два місцевих нардепи активно голосували за важливі економічні законопроекти.

 

До рейтингу з 30 депутатів Верховної Ради, які голосували за найважливіші економічні закони увійшли лише два нардепи зі Львова – Ігор Васюник та Андрій Парубій, передає "Львівський портал".

 

На вершині рейтингу – депутати Величкович, Мельник, Розенблат, Спориш та інші, прізвища яких мало відомі широкому загалові, вони рідко виступають на телеекранах і з трибуни Ради, але сумлінно відвідують засідання і голосують за законопроекти, запропоновані коаліцією.

 

Для визначення найважливіших законотворчих ініціатиі проаналізовано 90 законопроектів, кожному з яких 20 незалежних експертів присуджували бал за десятибальною шкалою в рамках проекту ІМОРЕ.

 

Найважливіші реформаторські законопроекти минулого року – про ринок природного газу та електронні закупівлі. Серед виключень – три з майже дев’яти десятків законопроектів, які мали важливе значення для країни, але були оцінені експертами негативно (з від’ємним балом) – заборона експорту деревини, бюджет на минулий рік, та пільги релігійним організаціям.

 

На основі даних голосування кожного депутата також порахувано середнє значення для партій.

 

Прогнозовано серед лідерів Народний фронт, адже Кабінет Міністрів є основним автором та ініціатором більшості проголосованих економічних законопроектів, на основі оцінки експертами яких і побудований рейтинг.

 

На другому місці опинився не президентський БПП, а «Самопоміч», що вважається головним критиком уряду з членів коаліції.

 

 

24.02.2016