Область отримає субвенцію розміром 55,147 млн гривень з державного бюджету.

За рахунок субвенції придбають обладнання для обласної клінічної лікарні, добудують кілька шкіл, ремонтуватимуть дитячі садки і деякі дороги. Рішення про розподіл видатків затвердив Уряд.

 

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, Уряд на своєму засіданні 3 серпня ухвалив постанову №543 «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків"». Згідно з текстом додатку №2 до цієї постанови, обласний бюджет Івано-Франківської області отримає 55,147 млн грн субвенції з державного бюджету «на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».  

 

З додатку №3 до постанови випливає, що Уряд має намір профінансувати будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт різних об'єктів соціальної інфраструктури в області (шкіл, дитячих садків), а також ремонт деяких доріг місцевого значення. Найдорожчим проектом є придбання обладнання для обласної клінічної лікарні в Івано-Франківську — на 20 млн грн.

 

Крім того, Уряд фінансуватиме завершення будівництва школи у Великолуках Долинського району, добудову спортзалу в школі села Малий Рожин Косівського району та добудову школи №5 в Івано-Франківську.

 

За рахунок субвенції у Снятинському районі збудують один дитячий садок, у трьох зроблять капітальний ремонт. Крім того, у Верховинському районі добудують один дитячий садок, а ще два капітально відремонтують. Загалом в області профінансують роботи з будівництва чи ремонту 11 дитячих садків.

 

В Івано-Франківську за 7 млн грн відремонтують частину вул. Набережної. Натомість у Коломиї за 1,5 млн грн відремонтують об'їзну дорогу Косів–Чернівці на ділянці вулиць Міцкевича — Миколайчука.

 

06.08.2015