Уряд виділив гроші на добудову архіву та реконструкцію перинатального центру.

Тернопільські довгобуди цього року розморозять, але остаточно так і не закінчать.

 

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, Уряд на своєму засіданні 3 серпня ухвалив постанову №543 «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків». Згідно з текстом додатку №2 до цієї постанови, обласний бюджет Тернопільської області отримає 32,61 млн грн субвенції з державного бюджету «на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». 

 

З додатку №3 до постанови випливає, що Уряд має намір профінансувати завершення реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» (25,81 млн грн), завершення будівництва архіву на вул. Карпенка у Тернополі (5 млн гривень), будівництво шатрового даху над спортивним та актовим залами школи №1 у Зборові (800 тис. грн). Крім того, на проекти з енергозбереження у бюджетних установах Шумського району піде 1 млн грн.

 

За інформацією порталу «За Збручем», виділених Урядом коштів все одно не вистачить для добудови обласного архіву та закінчення реконструкції перинатального центру в Тернополі, яка триває від 2012 року. У 2013–2014 рр. робіт з реконструкції центру не провадили. 

 

06.08.2015