Нова влада Старосамбірщини

Старосамбірська районна рада обрала нового очільника. Ним став депутат від «Нашої України» Орест Бонк. Своє право очолювати депутатський корпус він виборов аж у двох турах.

 

Вибирали з чотирьох

У четвер, 7 лютого, народні обранці Старосамбірщини зібралися у сесійній залі на диво організовано. Якщо раніше траплялися «збої» з кворумом чи затвердженням порядку денного, то цим разом все відбувалося дисципліновано. На позачергове засідання з'явилися 87 депутатів із 88. Такого в актовому залі Білого дому не було давно.

На посаду голови народні обранці висунули чотирьох кандидатів. Депутатів на сесії було багато, тож голоси розділилися між усіма претендентами, й одним туром не обійшлося. У першому змагалися Орест Бонк («Наша Україна»), Михайло Гагалович (НРУ), Ярослав Француз (Народна Партія) та Мирон Пацай (ВО «Свобода»). О.Бонку віддали голоси 39 обранців,  М.Гагаловичу — 23, а за депутатів Француза і Пацая проголосували відповідно 12 і 10. У другому турі 6 депутатів не підтримали жодного кандидата, 55 обрали Ореста Бонка, а 26 — Михайла Гагаловича.

 

Інвестиції, дороги та нові робочі місця

Напередодні голосування пан Бонк сказав, що чудово розуміє відповідальність, яка може лягти на його плечі. «Однак я працюватиму. І найбільше сили намагатимусь сконцентрувати у напрямку залучення інвестицій на Старосамбірщину, а ще — продовжуватиму ті добрі справи, якими займалося попереднє керівництво», — запеняв майбутній голова.

Орест Бонк зазначив, що треба максимально використовувати географічні переваги Старосамбірщини. Йдеться про прикордонну зону. Тож насамперед потрібен ремонт дороги.

Нагадаємо, вибори голови Старосамбірської райради відбулися позапланово. На попередній сесії депутати висловили недовіру екс-керівникові Володимирові Горбовому і проголосували за зняття його з посади.

 

Довідка: Орест Едуардович Бонк  депутат від «Нашої України». Завідував районним відділом освіти. Коли до виконавчої влади прийшли «Регіони», його звільнили. Останніми роками Бонк працював директором Благодійного фонду Андрія Лопушанського.

08.02.2013