Війна конотопського підлітка

 

 

Завтра, 27 серпня,  до Львова приїде акторський тандем Руслана Горового й Дмитра Усова із  виставою про війну «Чуваки не святкують, або Ukrainian» режисера Максима Голенка, теперішнього очільника Національного театру ім. Марії Заньковецької.

 

 

Цю постановку називають “ковтком свіжого повітря в театральному житті України”.  «Чуваки не святкують, або Ukrainian»” – вистава про війну з росією та зміни в українському суспільстві за останніх кілька років. Хоча в центрі сюжету - не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про свої дитинство і юність в Конотопі, а також про війну, любов, дружбу та зраду одночасно.

 

 

 Львівська прем’єра постановки відбудеться 27 серпня на сцені Палацу залізничників «Рокс». Початок  о 18:30. Перед Львовом театральну прем’єру «Чуваки не святкують, або Ukrainian» побачили у Києві, Хмельницькому та Івано-Франківську. 

 

 

Продюсер Михайло Бондаренко зібрав для роботи над виставою «Чуваки не святкують, або Ukrainian” унікальну команду. П'єса написана за творами сучасного письменника, заслуженого журналіста України, телевізійного режисера, музиканта Руслана Горового. Музика та слова пісень, що звучать в саундтреку постановки, – теж його. І хоч це не перша вистава за творами Горового, але перша, де сам автор ще й грає на сцені. Це акторський дебют Руслана.

 

 

Тандем Горовому складає Дмитро Усов – актор Одеського українського театру ім. Василька, київських Дикого театру та Театру на Липках. Режисер вистави - Максим Голенко, сьогоднішний художній керівник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник – найвідомійший плакатист України Нікіта Тітов.

 

 

Новітня класика, яка декому відкриє очі на правду, про яку мовчать, декому допоможе зрозуміти серйозність ситуації, замість сидіння в гаджеті, а іншим  зможе просто підняти настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє.   

 


«Чуваки не святкують, або Ukrainian» можна описати як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає глядача увесь час у постійному напруженні, а також дивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови. ( Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика).

 


Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, ціну смерті та зради, непорушність віри у те, що все буде Україна і ми обов'язково здолаємо наших ворогів.   

 

26.08.2023