Львів/Тернопіль

Діячі креативних індустрій і видовищних заходів хочуть привернути увагу влади до проблем галузі
​ Сьогодні (24 листопада) засідання сесій міських рад відбулися одразу в двох обласних центрах Галичини. Але якщо у Львові це була перша зустріч нових депутатів по виборах, то в Тернополі обранці зібралися вже вдруге — там вибори міського голови пройшли в один тур, тож і робочий процес не затягнувся у часі.  
Сьогодні депутати міських рад Тернополя та Львова зібралися на засідання своїх сесій. У Львові це перша зустріч нових міських обранців, а у Тернополі міська рада засідає вже вдруге - там вибори завершилися ще 25 жовтня, оскільки міський голова Сергій Надал залишився на повторну каденцію ще в результаті першого туру голосувань. Натомість у Львові 15 листопада була друга тура.  
У Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» відкрилась виставка «Моє серце рветься на волю», де представлені експонати зі збірки Тернопільського історично-меморіального музею політичних в’язнів.    
Виставка Ігора Зілінка в «ІконАрт»   Оглядаючи твори, що презентують в «Іконарті» САКРАЛЬНЕ тернопільського художника Ігора Зілінка, на думку приходять, з одного боку, універсальні біблійні основи цього поняття, з іншого боку, історичне, пережите, особистий досвід, що допомагає автору явити святість у мистецтві.