Володимир КУХАР

Проти президента Росії Володимира Путіна мають бути запроваджені санкції. Коли я сказав про це півтора року тому приятелю-журналісту з Німеччини, у нього мало очі на лоба не вилізли. А я мислю: що тут такого? Ні для кого не секрет, що Путін використовує свою посаду для накопичення мільярдів. Дехто вважає його найбагатшою людиною Європи. Вже з'явилися фільми на зразок «Хуізмістерпутін» або фільму ВВС на тему його зв'язків зі злочинним світом і подвійного життя, «панамські» документи.  
22.04.16 | Київ |
  Найперше враження про Литву — просто під ногами. У Каунасі, Вільнюсі, Клайпеді на тротуарах досі лежить квадратна стара плитка. Місцями порепана, але нікому вона не заважає. І не знайшлося у Литві спритних бурмистрів, які набудують заводиків формально під орудою жінки чи тещі й ощасливлюватимуть старі європейські вулиці сучасним кольоровим бруком. Ну не вміють литовські владні особи потреби громади обертати на особистий зиск.  
30.12.15 | Литва |
Люди скуповують бронежилети. Такий товар тепер у дефіциті.     Пишу цей текст після коментарів до недавньої публікації у німецькій газеті Die Zeit та в інших західних медіа. Коментатори у них дивуються, чому люди повстають проти леґітимного Президента. І чому люди повстають тепер замість чекати на вибори у 2015 році.   Отже, кілька слів про ситуацію в моїй країні.  
04.02.14 | |
Активний учасник передноворічного Автомайдану під Межигір’ям, голова ГО «Українська альтернатива» розповідає, як можна дістатися до паркану «володаря Мордору» і що перешкоджає єдності Майдану.     - Ваша громадська організація брала участь в акції Автомайдану – пікетуванні резиденції Віктора Януковича «Межигір’я» 29 грудня 2013 року. Розкажи, як це відбувалося.  
Рисунок — Олег Смаль     Хто зараз пригадає, з якими вимогами виходили люди на Майдан-2013?   Спочатку це був Євромайдан. Вийшли журналісти-активісти та мешканці Фейсбуку. Після них перед у протесті повели професійні громадські активісти і студентство. Без політиків.   Вимагали підписання Угоди про асоціацію.  
03.12.13 | Київ |
Їхати з Києва на північ – саме задоволення. Дорога до Чернігова побудована на добротній дорадянській основі – поверх Петербурзького тракту.
  До Моринців 200 км.   Жовтень, ранок морозяний.   Біля Лаври на своїх машинах збираються в екіпажі журналісти, ІТ-шники, літератори, аналітики, художники, науковці, студенти.   Інтеліґенція зібралася, «прослойка» – так би сказали колись. Жартуємо: а тепер марґінали?