Галич

На Івано-Франківщині у пробах чорного снігу з Галича, відібраних тиждень тому, виявили перевищення вмісту ртуті.Фахівці стверджують, що загрози людським життям немає.
У Галичі депутат поскаржився правоохоронцям на побиття міським головою. Мер вказав на нетверезий стан скаржника.
Мешканці вимагають перерахунку матеріальної допомоги сім’ям, що постраждали від паводків
На території області діє обласна програма з відродження давнього міста-заповідника, проте для її повноцінної роботи необхідна державна підтримка, зазначають депутати.
  Учора, 9 квітня, о 20:20 в реанімаційне відділення Галицької центральної лікарні  з отруєнням невідомою речовиною госпіталізовано вісім осіб, інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.   Всі потерпілі мешкають в м. Галич у житловому будинку. Зараз вони перебувають в стані середньої важкості. Серед постраждалих четверо дітей – 2004, 2011, 2015 та 2017 року народження, а також дорослі – 1992, 1966, 1986 та 1989 року народження.   Причину отруєння встановлюють. Попередньо це чадний газ.
10.04.18 | Галич |
  Декілька століть Успенський собор у Крилосі (територія історичного Галича) був зразком місцевої довершеної архітектури. Сьогодні від нього залишились лише фундаменти, яким загрожує остаточне руйнування. Археологи та архітектори просять Міністерство культури якнайшвидше музеїфікувати і тим самим врятувати рештки унікальної пам’ятки. Політики, чиновники та церковники ж виношують думку нового будівництва на місці давніх фундаментів, аби відродити давню святиню.  
  У Галичі музеєфікували та візуалізували елементи архітектурних конструкцій церкви Різдва Христового – однієї з найважливіших пам'яток міста, датованої ХIII - ХVII століттями.   Про це пише на сайті "Музейний простір" старший науковий співробітник відділу охорони культурної спадщини Національного заповідника "Давній Галич" Андрій Чемеринський.    
28.08.17 | Галич |
  Як повідомляв Z, сьогодні, 9 серпня, зранку поблизу Галича на Івано-Франківщині на залізничному переїзді зіштовхнулись автомобіль ВАЗ і пасажирський потяг Київ-Ворохта, унаслідок чого загинули 4 людини.  
09.08.17 | Галич |
  Сьогодні, 9 серпня, близько 8 год. на залізничному переїзді поблизу міста Галич потяг Київ–Львів–Ворохта зіткнувся з автомобілем ВАЗ, унаслідок чого згинули чоитри людини, повідомили у відділі комунікації ГУ НП Івано-Франківської області.   Водій автомобіля ВАЗ і три пасажири авто загинули на місці події.Було у машині лише четверо осіб чи більше – наразі встановлює поліція. Також з’ясовують особи загиблих.   Розпочате кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху).  
09.08.17 | Галич |
  Сьогодні, 10 лютого, Президент Петро Порошенко перебуває з візитом в Івано-Франківській області. Він взяв участь у відкритті поліклінічного корпусу Коломийської районної лікарні, як повідомляв Z. Потому Глава держави взяв участь у відкритті нового корпусу лікарні в Галичі, що його почали будувати 35 років тому, пише Бліц-Інфо.  
10.02.17 | Галич |