Карлсруе

Відповідне рішення ухвалив Конституційний суд ФРН.
Таким чином знято останню формальну перепону для будівництва газогону на німецьких території та акваторії.
Відновлення опери «Птоломей» після тривалого забуття у ХХ столітті переконує, що цей твір – один із найзагадковіших опусів Генделя. Чи хотів композитор втілили в образі майбутнього короля Єгипту типову для всіх його оперних королів фігуру нездатного до влади правителя? Спільна проблема, що об’єднує Птоломея з володарями Германії, Римської імперії, Персії, очевидна.
Сценічна координація руху з «ритмічним тілом» музики барокової опери надзвичайно важлива. Ритм інспірує екстраверсію тіла. Емоції перекладаються на мову жестів і міміки.  Афекти, закодовані у риторичних фігурах, розкриваються назовні не тільки через інтонацію, а й формують емоції у фізичну графіку.
Федеральний конституційний суд Німеччини не прийняв до розгляду апеляцію 96-річного Оскара Ґрьонінґа.     У липні 2015 року колишнього есесівця Оскара Ґрьонінґа (Oskar Gröning), котрий працював бухгалтером у таборі смерті Аушвіц-Біркенау, земельний суд Люнебурга визнав винним у причетності до вбивства близько 300 тисяч осіб без безпосередньої участі в них. Тоді його засудили до чотирьох років в'язниці.   
29.12.17 | Карлсруе |
Федеральний конституційний суд у вівторок, 17 січня, відхилив позов про заборону праворадикальної Націонал-демократичної партії Німеччини (НДПН).    
17.01.17 | Карлсруе |
Канцлер Німеччини Анґела Меркель виступила за збереження санкцій щодо Росії.   Таку заяву вона зробила під час партійного з'їзду Християнсько-демократичного союзу в Карлсруе, інформує "Німецька хвиля".   За її словами, для ЄС це було правильним рішенням – під час міжнародних перемовин вимагати дотримання мирного порядку в Європі та накласти санкції, які можуть бути скасовані лише після повного виконання мінських домовленостей. Меркель наголосила, що це було спільним рішенням країн Євросоюзу.  
14.12.15 | Карлсруе |