Наталя ДІВНИЧ

Якось так узвичаїлася думка, що правда завжди одна, а от у народних депутатів їх — кілька. Вже після першої публікації «Z» на тему Івано-Франківських депутатів-кнопкодавів на зв'язок з нами вийшла ще одна з них — мажоритарниця з Калуша Ольга Сікора. Вона дала свої пояснення того, що відбулось. Прикметно, що пояснення пані Ольги ну зовсім не збігаються з поясненнями її колеґи у скандалі, народного депутата Дмитра Шлемка.  
Партія реґіонів, в парламентському представництві якої рекордна кількість тих, хто голосує «за себе і того хлопця», в Івано-Франківську організовує акцію «Геть кнопкодавів із Прикарпаття». Таким парадоксальним є один з наслідків минулотижневої поведінки двох станіславівських народних депутатів — членів опозиційної фракції «Батьківщина», які опинилися в центрі політичного скандалу, бо зробили таке, що не вкладається в голові розважливої людини.
Івано-Франківську міську раду в народі називають «білим домом». Асоціація, ясна річ, пов'язана з кольором стін фасаду її будівлі. Але, як казав уславлений анімаційний капітан, як ви човник наречете, так він вам і попливе. Одне слово, в Івано-Франківській мерії бавляться у велику політику. Настільки велику, наскільки великим є вплив, та й, зрештою, постаті тих, хто становить собою орган місцевого самоврядування.    
12 березня відбулося судове засідання у справі, порушеній проти директора Департаменту містобудування та архітектури виконкому Івано-Франківської міськради Олега Гаркота та місцевого забудовника, депутата міської ради Володимира Колковського. Їх звинувачують у хабарництві в особливо великих розмірах. Гаркот свою вину визнав, а Колковський зараз перебуває у в'язниці в Хорватії, чекає на екстрадицію.
  43 мільйони гривень планує заощадити завдяки оптимізаційним заходам намісник президента на Івано-Франківщині Михайло Вишиванюк. Він переконує, що саме скорочення витрат на освітню та медичну галузі започаткує раціональне використання бюджетних коштів у реґіоні.  
  5 лютого офіційно оприлюднено результати проміжних виборів до Івано-Франківської обласної ради, що відбулися 27 січня 2013 року. Вакантні місця трьох депутатів-мажоритарників, які стали народними депутатами України, зайняли представники «Свободи», «Батьківщини» й УРП.  
07.02.13 | Галичина |