Львів’яни на найбільшому онлайн-фестивалі класики

15 серпня в Lem Station відбудеться презентація нової музичної формації “Lemberger Solisten” та виконання Симфонії №8  Бетговена в рамках міжнародного фестивалю “BEE250VEN”, присвяченому 250-літтю композитора.

 

 

Найвизначнішою подією для мистецького світу у 2020 році став бетговенський ювілей. Зважаючи на концертне обмеження через пандемію COVID-19, усі заплановані фестивалі світу були скасовані або переведені в digital-формат. Фестиваль “BEE250VEN” (Німеччина) – найбільший цьогорічний бетговенський фестиваль, на якому заплановано 41 концерт впродовж серпня 2020 року. Карантинні умови диктують нові правила для промоції академічного мистецтва, у випадку “Lemberger Solisten” вони обумовили саме такий склад оркестру.

 

Фестиваль “BEE250VEN” відбудеться з 1 по 30 серпня на онлайн-платформі Classic@Home  і охопить різні жанри, представлені у творчості Бетговена: від фортеп’янних сонат до масштабних симфоній.

 

 

Lemberger solisten представлятиме якісний рівень професійного музикування у царині академічного мистецтва. Створений на фундаменті багатовікової львівської музичної школи з найкращими традиціями, оркестр вбачає свою місію у формування високого статусу української культури на світовій мистецькій арені. Використовуючи платформу онлайн-фестивалю “BEE250VEN”, оркестр яскраво запрезентує себе в музичній спільноті поруч із найкращими світовими виконавцями та колективами у сфері класичної музики. Відтак, Lembergen solisten представлятиме українське виконавство в рамках фестивалю.

 

Посилання на сторінку оркестру: https://www.facebook.com/lemberg.solisten

 

 

Склад оркестру: Марія Ткачик (концертмейстер), Анна Бура, Дмитро Лиско, Роман Жарковський, Дмитро Ніколаєв, Тарас Яцишин, Наталія Кожушко-Максимів, Михайло Закопець,  Дмитро Олійник.

 

Творчий керівник ансамблю – диригент Юрій Бервецький

 

 

Важливо:

Організатори концерту дотримуються карантинних норм для безпеки у зв’язку із пандемією COVID-19. Не забувайте про маски та дотримання дистанцій. При наявності підвищеної температури та ознак ГРВІ, організатори залишаються за собою право відмовити у вході.

 

Dress code: Black tie

 

Трансляція концерту львів'ян відбудеться 28 серпня на  https://classic-at-home.com/en/program/die-achte

 

05.08.2020