Франківець створив «теплі іграшки» до фільму «Захар Беркут».

Мешканець Івано-Франківська Богдан Савлюк, відомий своїми «теплими іграшками», створив нову серію унікальних мініатюр – персонажів фільму «Захар Беркут». Про це майстер повідомив на fb-сторінці «Теплих іграшок», додавши світлини своїх витворів.

 

 

 

Серед них – Захар Беркут, обоє його синів, донька Тугара Вовка Мирослава й інші герої стрічки.

 

 

 

У такий спосіб іванофранківець вирішив закликати земляків і співвітчизників переглянути стрічку.

 

 

 

 

 

 

 

Теплі іграшки Богдана Савлюка – це мініатюри ручної роботи, які не мають аналогів (у виробництві не застосовують штампу та конвеєрів). Мініатюри створюють із кольорової полімерної глини Cernit, після чого запікають у печі. Висота скульптур – 7,5–8,5 см.

 

Як зазначає майстер, назва «Теплі Іграшки» позиціонує мініатюри як такі, що приносять позитив і хороший настрій, адже кожна скульптура усміхнена. Майстерню створено 2015 року, з неї вийшли відомі колекції скульптур «Гуцули», «Вояки УПА», «Козаки», «Добровольці». У кожній такій колекції – по 10 персонажів. Усі вони мають імена й коротеньку історію, написану на фірмових коробочках.

 

Також мініатюри бувають схожими на реальних людей (гурт «Kozak System», серія «серцеїдів», схожих на зірок естради та ін.), майстер створював серію кіногероїв з портфелями міністрів, «українізованих» персонажів жуйок Love is. Крафтові малюки вже встигли стати героями мультиків «Хоробрі серця /Теплі Іграшки», «Воїни Лісу» та «Воїни Лісу 2».

 

Нагадаємо, історичний екшн «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном вийшов у широкий прокат 10 жовтня 2019 року. Робота над фільмом тривала кілька років. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир і під Києвом. Спеціально для «Захара Беркута» збудували декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

 

У головній ролі – актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці знімалися актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії. А ще – понад 250 акторів масових сцен і дві команди каскадерів – з України та Казахстану.

 

15.10.2019