На Львівщині ще на одному пункті пропуску спростили перетин кордону.

 

У пункті пропуску «Угринів» запровадили зміни у послідовності видів контролю – після паспортного контролю прикордонників інформація автоматично передається митникам. Про це повідомляє прес-служба Львівської митниці ДФС.

 

«Особливості змін полягають у тому, що тепер під час виїзду з України подорожні спочатку проходять процедуру паспортного контролю. Прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби, які перетинають кордон, у відомчу базу даних. Вона автоматично передається до відповідної бази даних митниці. Тому немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Також одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. Це дозволяє уникнути дублювання функцій, зменшити час, необхідний для перетину кордону», – ідеться в повідомленні.

 

Раніше такий експеримент прикордонники та митники запровадили у ПП «Грушів» та ПП «Смільниця» на Львівщині. У разі успішності експерименту, метою якого є зменшення часу на проходження прикордонно-митних формальностей під час виїзду за межі України, його запровадять в усіх пунктах пропуску.

18.04.2019