3D-принтер HP Metal Jet друкує деталі зі сталі.

Hewlett-Packard виходить на ринок з промисловим принтером і низькими цінами.

 

 

Революційна пропозиція гіганта електроніки полягає не в самому металевому  друці — низка компаній це вже пропонує, — а в ціні на такі принтери. Ціна HP Metal Jet — $400 тис.

 

Hewlett-Packard вже підписав угоди про постачання сталі (компанії GKM Powder Metallurgy і Parmatech) для принтера і про постачання принтерів, в т. ч. з такими клієнтами, як Volkswagen, Johnson & Johnson Medical Devices, Willo, Okay Industries.

 

Тривимірний друк дасть змогу створювати деталі, які дорого або неможливо виготовити за допомогою традиційних методів. Це, наприклад, значно спростить створення порожнистих деталей зі складною структурою і легких деталей без втрати міцності. З іншого боку, цей метод дозволить комбінувати матеріали, роблячи шари різних матеріалів.

 

Процес друку HP Metal Jet починається з тонкого шару порошкового металу на підстилці. Далі друкувальна головка переміщається по шару, склеюючи порошок за допомогою спеціального клею. Коли шар готовий, наноситься другий шар порошку і процес повторюється. Роздрук готового виробу триває чотири-п'ять годин. Після цього деталь спікається — і виріб готовий. Максимальні розміри виробу 0,43×0,32×0,2 м.

 

HP Metal Jet зможе створювати деталі з нержавіючої сталі, які відповідають стандартам ASTM і MPIF. Перші промислові поставки принтерів очікують в 2020 році.

 

У першій половині 2019 року HP запустить новий сервіс Metal Jet Production для 3D друку. Користувач зможе завантажити 3D модель на сайт і отримати готовий виріб у компанії HP чи її партнерів.

 

 

13.09.2018