Стрічка українського режисера перемогла на кінофестивалі у Вірменії.

 

Художній фільм українського кінорежисера Романа Бондарчука "Вулкан" отримав ґран-прі міжнародного кінофестивалю "Золотий абрикос" у Вірменії.

 

Про це йдеться у повідомленні Державної аґенції України з питань кіно. 

 

 

"Це перша міжнародна нагорода «Вулкану», яка, я впевнений, покладе для нього добрий початок фестивальних перемог", – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 

Як пише Sputnik, 15-й кінофестиваль "Золотий абрикос" стартував 8 липня. Серед почесних гостей фестивалю були Джанфранко Розі, Ульріх Зайдль, Даррен Аронофськи. Жюрі фестивалю очолив іранський двічі "оскароносний" режисер Асгар Фархаді.

 

Згідно з сюжетом "Вулкану", Лукас, який переживає кризу середнього віку, працює перекладачем у складі моніторингової місії ОБСЄ. Серія дивних збігів залишає його самого в степу, де він починає життя спочатку.

 

Фільм знято за сценарієм Алли Тютюнник, Дар'ї Аверченко і самого Романа Бондарчука. У головних ролях – Сергій Степанський, Віктор Жданов, Христина Дейлик, Тамара Соценко.

 

Картина "Вулкан" створювалася спільно Україною, Німеччиною та Монако. З українського боку виробництво фільму здійснила кінокомпанія "Тато Фільм" (продюсерка Олена Єршова) і ГО "Південь" (продюсерка Дар'я Аверченко) за підтримки Держкіно.

 

Після гучної прем’єри у Карлових Варах про український фільм вийшли позитивні рецензії на сторінках впливових у світі видань про кіно: журналі Screen Daily, The Hollywood Reporter та ін. 

 

Українська прем’єра "Вулкану" відбудеться 18 липня у рамках 9-го Odesa International Film Festival.

 

16.07.2018