До дня Святого Миколая вийде друком комікс про сихівських підлітків.

 

Сихівський фентезі-комікс «Троє проти Зла» вийде друком у кінці листопада. Точної дати ще немає, проте до дня Святого Миколая його вже можна буде придбати, розповів автор ідеї Ярослав Fudjack, передає 032.ua.

 

Перший примірник, що складається зі 130 сторінок, вже надрукували.

 

«Точної дати друку усього тиражу (тисяча примірників) поки немає. Втім, до дня Святого Миколая комікс точно вийде. Скільки коштуватиме один примірник, наразі не знаємо, оскільки ще не розрахувались з друкарнею. Придбати комікс можна буде в Інтернеті. Продаватиметься він у Львові та в деяких інших великих українських містах», – каже Ярослав Fudjack.


 

На Спільнокошті ідею виходу у світ коміксу про Сихів підтримали майже 150 доброчинців. Авторам вдалось зібрати понад 35 тис. грн з потрібних 25-ти.

 

Історію про трьох підлітків, які живуть у спальному мікрорайоні Львова та перемагають Зло у паралельному світі, намалювали Ярослав Fudjack і Тарас Ярмусь. Головними персонажами стали троє школярів — Ромко, Антон та Орест, кожен з яких має специфічну «суперсилу».


 

«Вперше цей комікс з’явився у 2012 році. Тоді герої історії, які також жили на Сихові, потрапляли в світ Інтернету, а сам комікс існував лише на теренах мережі. Тепер, видозмінивши цю історію та перенісши персонажів у світ, побудований на казках, українській міфології та демонології, ми хочемо, аби комікс вийшов друком», – розповів Ярослав Fudjack.

08.11.2017